Про нас

Видавництво «Апостроф» молоде, але енергійне та амбітне. Незважаючи на молодий вік його працівників, воно вже має власне портфоліо і досвід книговидання від попередньої багаторічної роботи..

Наше портфоліо складається з методичних, навчальних та розвивальних посібників, а також книжок поезії, художньої прози, дитячої літератури, різноманітних календарів, карток, листівок та плакатів та тиражування дисків.

У планах – видання української поезії, прози, альбомів живопису та графіки, історичні та подарункові книги та альбоми з ексклюзивним дизайном, а також календарі, поштові картки. Особливу увагу звертаємо на художню цінність наших видань. Прагнемо, щоб кожна наша книжка задовольняла найсуворіших критиків як своїм літературним змістом, так і художнім оформленням. Співпрацюємо з фаховими редакторами, коректорами, дизайнерами, художниками.

Видавництво планує брати участь в українських і міжнародних книжкових виставках. Налагоджуємо зв’язки з книжковими крамницями та мережами розповсюдження книжок в Україні та за кордоном. Закликаємо до співпраці.

Анна

директор
дизайнер

Лариса

головний редактор
ідейний натхненник
дизайнер
художник

 

Денис

експерт/технолог

Люцина

редактор, коректор